SERVIS PRIEMYSELNEJ ELEKTRONIKY
SERVIS PRIEMYSELNEJ ELEKTRONIKY
skcsendehupl
  • induktivne snímače
    Okrem služieb uvedených na stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a upraviť naše produkty, resp. vyvinúť ďalšie podľa potrieb zákazníka...

separator

Print Friendly, PDF & Email

 

SPEA Skalica má oddelenie vývoja, ktoré bolo založené výlučne na riešenie špecifických technických problémov. Naši technici začínajú každý projekt spoluprácou so zákazníkom. Tieto projekty sú veľmi rôznorodé a zahŕňajú široké spektrum priemyselných aplikácií.


Prepracovanie existujúcej elektroniky


SPEA Skalica vyvíja tiež elektroniku na zákazku (z produktov s ukončenou podporou výrobcu) podľa vašich konkrétnych potrieb. Vďaka tomu nemusíte investovať do úplne nového systému. Namiesto toho vaše existujúce spoľahlivé zariadenie upravíme a zaistíme, že zostane naďalej prevádzkyschopné. Pokiaľ je požadovaná elektronika zastaraná, SPEA Skalica môže vykonať dôkladnú analýzu a môže ju pre vaše potreby prepracovať.


Vytváranie špecifických testovacích systémov


Na zákazku tiež budujeme testovacie systémy. Tie nám umožňujú dôkladné testovanie pri akýchkoľvek špecifických opravách, ktoré boli naším oddelením výskumu a vývoja pre zákazníka vopred naplánované. Test dokážeme vyvinúť a aplikovať aj v prípadoch, keď nemáme k dispozícii dáta o zapojenie alebo nie sú známe ovládacie prvky softvéru.

 


Máte konkrétny projekt, aplikáciu alebo problém vo výrobnom prostredí? SPEA Skalica vám s radosťou pomôže nájsť riešenie. Neváhajte nás kontaktovať a požiadať o nezáväznú ponuku. Naši technici sú vám k službám.

 Komplexné riešenia

 

Galéria - Komplexné riešenia

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

created by: Marek Sarvas